ВЕСЕННЯЯ АКЦИЯ

ПРОДАЖ ТОВ з ПДВ

Час – це гроші. Реєстрація підприємства у формі Товариства з обмеженою відповідальністю здійснюється протягом 3-5 робочих днів, проте реєстрація платником ПДВ може затягнутись на тривалий термін.

Для добровільної реєстрації підприємства платником ПДВ необхідно подати відповідну заяву до податкової інспекції за 20 календарних днів до початку наступного місяця, щоб стати платником ПДВ з 1-го числа місяця, наступного за місяцем подання заяви. Таким чином, при поданні заяви, наприклад, 15 травня, підприємство може стати платником ПДВ тільки з 01 липня.

Спеціально для наших клієнтів, кому необхідно купити ТОВ з ПДВ, компанія Аудит-Альянс пропонує готові підприємства. Це абсолютно чисті ТОВ, які є платниками ПДВ, статутний капітал сформований та сплачений повністю (в розмірі 100 грн.), рахунок у банку не відкривався.

Базова вартість ТОВ з ПДВ складає 5700 грн. У вартість включені послуги та прямі витрати по перереєстрації на одного учасника.
При необхідності можна змінити назву, район, розмір статутного капіталу, ввести більше ніж одного засновника, але у такому випадку вартість трохи збільшиться.

Для отримання детальної інформації телефонуйте на наш номер
044 583-14-40 або пишіть на електронну адресу office@audit-alliance.com.ua.