Action-Tax-153x250

ПОДАТКОВІ СПОРИ

Зараз, як ніколи раніше, український бізнес потерпає від тиску податкових служб. Дуже часто податківцями необґрунтовано донараховуються податкові зобов’язання та штрафи.

Оскаржити податкові повідомлення-рішення (ППР) можна двома шляхами:

  • - шляхом адміністративного оскарження;
  • - шляхом судового оскарження.

Процедура адміністративного оскарження описана нами у статті «Оскарження рішень Державної податкової служби України в адміністративному порядку». Слід зауважити, що адміністративне оскарження вкрай рідко призводить до позитивно результату для платника податків. Однак цей шлях дозволяє виграти час. Тому часто платники податків вдаються спочатку до адміністративного, а потім вже до судового оскарження податкових повідомлень-рішень.

Слід врахувати, що строк позовної давності для оскарження податкових повідомлень-рішень – 3 роки. Це означає, що незалежно від того, заплатив платник податків нараховані штрафні санкції чи ні, впродовж 3 років з моменту отримання податкового повідомлення-рішення можна подати позов до суду.

Податкові спори – це досить специфічна область права. Для успішного вирішення даних спорів необхідні як юридичні знання, так і знання в області податків та бухгалтерського обліку. Аудит-Альянс має великий досвід успішного оскарження податкових повідомлень-рішень з багатьох податкових спорів (зокрема, визнання угод недійсними (нікчемними); некоректне заповнення податкових декларацій з ПДВ; відсутність зв’язку витрат з господарською діяльністю).

Тому, саме наша команда юристів і аудиторів зможе всебічно розглянути Вашу проблему і знайти оптимальний вихід із ситуації.

Вартість роботи наших фахівців з вирішення податкових спорів становить 250 грн. за годину роботи. Орієнтовна вартість окремих етапів оскарження ППР становить:

Написання заперечень до акта податкової перевірки від 1000 грн.
Складання позовної заяви від 1500 грн.
Представництво в суді 1200 грн. за засідання
Складання апеляційної, касаційної скарг від 1500 грн. за скаргу
Складання клопотань, листів, запитів, інших документів від 400 грн. за документ

Також можливий варіант оплати «за результат», коли винагорода виплачується тільки в разі позитивного результату оскарження ППР.