taxes

АКЦІЯ

Реєстрація ТОВ
плюс консультація по податках безкоштовно

Частіше за все для організації господарської діяльності бізнесмени обирають саме товариство з обмеженою відповідальністю як найбільш оптимальний варіант серед усіх можливих організаційно-правових форм юридичної особи в Україні. Абревіатуру ТОВ  можна побачити як на вивісці крихітного ларька, так і на продукції виробника-гіганта.

Товариство з обмеженою відповідальністю – це господарське товариство, статутний капітал якого поділений на певні частки. Розмір часток визначається рішенням зборів учасників та фіксується у статуті підприємства. Пропорційно розмірам часток буде розподілятися чистий прибуток товариства.

Статутний капітал ТОВ формується за рахунок внесків учасників (грошових або майнових). Обмежена відповідальність товариства полягає в тому, що його учасники ризикують виключно своїми внесками в статутний капітал даного підприємства. Учасники зобов’язані повністю внести свої вклади протягом одного року з дня реєстрації підприємства. Вносити гроші або майно можна частинами, в ті періоди, коли це оптимально для бізнесу.

У разі якщо статутний капітал визначений в майновому вираженні, також вказується вартість майна в грошовому еквіваленті. Ця вартість визначається оцінкою учасників на свій розсуд, тому звертатися до сертифікованих оцінювачів в більшості випадків немає необхідності. Формування статутного капіталу майном може бути вигідно для підприємства з різних точок зору, особливо для оптимізації оподаткування. Наприклад: якщо в статутний капітал внесені основні фонди, то амортизація, витрати на ремонт і обслуговування таких основних фондів будуть зменшувати оподатковуваний прибуток ТОВ.

Законодавство ніяк не обмежує розмір статутного капіталу, немає ані нижньої, ані верхньої межі суми: статутний капітал може бути визначений учасниками як у розмірі 1 грн., так і в розмірі 100 млн. грн. Все залежить тільки від потреб конкретного бізнесу та можливостей учасників ТОВ. Якщо для організації бізнесу необхідні грошові вкладення, то одним з варіантів початкового фінансування є внески до статутного капіталу товариства, який у такому випадку буде по суті стартовим капіталом.

Привабливою стороною ТОВ також є те, що кількість і склад учасників такого товариства може бути дуже різними. Незважаючи на назву «товариство», у ТОВ може бути єдиний учасник. Однак, існує законодавче обмеження, яке слід врахувати, це те, що єдиним учасником бути можна тільки в одному товаристві з обмеженою відповідальністю. А ось максимальне число учасників ТОВ становить 100 осіб. При цьому учасниками ТОВ можуть бути як фізичні особи (не лише громадяни України, але й іноземці, і особи без громадянства), так і юридичні особи (резиденти і нерезиденти).

Наші послуги з реєстрації ТОВ

Юристи Аудит-Альянс мають багаторічний досвід проведення реєстрації юридичних осіб. Наші фахівці не тільки підготують статутні документи компанії, але й допоможуть Вам визначитися з видами діяльності відповідно до класифікатору КВЕД-2010, розкажуть про нюанси формування статутного капіталу. Сертифікований аудитор безкоштовно проконсультує щодо вибору системи оподаткування, особливостей сплати податків, схем первісного фінансування.

Реєструється ТОВ дуже швидко, всього через 3-5 робочих днів після підписання всіх необхідних документів у Вас буде зареєстрована компанія.

Для початку роботи наших фахівців з реєстрації фірми у формі ТОВ необхідні такі документи та інформація:

1. Назва фірми (повинна бути унікальною, перевірити можна на сайті https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch);
2. Перелік видів діяльності, якими буде займатися компанія відповідно до КВЕД 2010;
3. Копія паспорту та ідентифікаційного коду майбутнього керівника (реєстраційний номер облікової картки платника податків);
4. Копії паспортів та ідентифікаційних кодів засновників/учасників;
5. Якщо засновником (учасником) товариства є юридична особа, то буде необхідний код ЄДРПОУ цього підприємства;
6. Відомості про розмір статутного капіталу нового ТОВ і розподіл часток. У разі формування майном – перелік майна і вартість кожного об’єкта (вартість визначається оцінкою учасників);
7. Адреса підприємства;
8. Номер телефону підприємства для ЄДР;
9. Вид системи оподаткування.

Відповимо на Ваші питання за телефоном 044 583-14-40. Інформацію для відкриття ТОВ надсилайте на e/mail office@audit-alliance.com.ua.

Материалы по теме регистрация